Володимир Баб’як

Громадський активіст, голова ОСББ, волонтер

Народився 8 листопада 1993 року уЛьвові.

Освіта – вища. Навчався у ЛНУ ім.Івана Франка на економічному факультеті. Здобув ступінь магістра, спеціальність«Фінанси, банківська справа та страхування».

Закінчив сертифікатну програму «PROFI. РАДИ» в Інститутілідерства та управління та  сертифікатну програму «Європейські студії» вУкраїнському католицькому університеті.

Директор ТзОВ «Сервіс «Житло-Львів».

Волонтер «Народної Самооборони» Львівщини.

Голова громадської ради при управлінні надзвичайних ситуацій тацивільного захисту Львівської міської ради.

Голова ГО «Інститут розвитку».

Неодружений.

«Громадським активістом я став у непрості для країни часи: Революція Гідності, війна, економічна криза. Я зрозумів, що повинен допомогти своєму місту. Для початку – району і його мешканцям.

Першим моїм великим проєктом і мрією стала реконструкція стадіону для школи, яка потребувало залучення великої кількості мешканців. В ході реалізації саме цього проєкту я дійшов висновку, що у мешканців неабияк багато проблем. Тому варто йти в депутати, щоб спростити хід реалізації проєктів та ще більше допомагати мешканцям свого району та міста. Також одним із головних завдань зараз є досягнення максимального фінансування програми співфінансування капремонтів ОСББ, яку розробив спільно з головами ОСББ, адже розумію наскільки це важливо.

Ключовим завданням на даний момент є збереження скверу на вулиці Кульчицької від забудови та повноцінне його облаштування його для комфорту відвідувачів. Й, звісно,вирішити ті питання мешканців, які неможливо вирішити, коли ти простий активіст.

Я хочу жити у комфортному та затишному місті і готовий прикладати до цього всі свої зусилля».