Такі амбітні плани накреслили депутати фракції ВАРТА у Бібрській міській раді.

До складу команди входить: Мар’ян Наугольник , який очолює фракцію ВАРТА і є заступником голови бюджетної комісії, Мар’ян Хамуля – староста сіл Суходіл, Вільховець, Лопушна, член виконавчого комітету, Назар Коваль – член виконавчого комітету, Ігор Змислий – депутат Бібрської міської ради, член комісії з питань земельних відносин та архітектури
Бубнюк Василь – підприємець, який завжди долучається до місцевих ініціатив.
Бібрська громада – територіально одна з найбільших в Україні. До її складу входить 47 населених пункти, серед них два містечка.
Для того, аби використати потенціал території, привабити туристів та інвесторів, планують відновлювати пам’ятки архітектури.
Перше завдання – інвентаризація усіх об‘єктів, які потенційно можуть бути цікавими для туристів, – розповідає Мар’ян Наугольник.
«Свіржський замок має великий потенціал, тут можна проводити ярмарки, фестивалі. Це три окремі споруди – парк, вежа і замок, які зараз потрібно об’єднати в один комплекс. Працюємо над тим, щоб виготовити технічну документацію із землеустрою для обслуговування пам’ятки архітектури національного значення. А далі плануємо подаватись на Велику реставрацію.
Ще у нас розміщена П’ятничанська Вежа, козацькі церкви. Це все історичні об’єкти, деякі потребують реставрації, і з яких можна зробити туристичний магніт”.
Серед напрацювань команди:
✔️замінено покрівлю в ДНЗ та встановлено три дитячі майданчики на території громади,
✔️очищено русло річки “Давидівка”,
✔️залучено велику кількість гуманітарних вантажів спільно з Народною Самообороною Львівщини.
“Це ліжка, різне медичне приладдя, меблі, для первинної та вторинної ланки місцевої медицини.
Кожного разу після поїздок за вантажами із закордону стараємось привезти нашим школам різний інвентар(парти, шафи, крісла, техніку), щоб зробити комфортніше навчання для наших дітей, не оминаємо і будинки культури”, – розповідає депутат.
Ще одна ідея Мар’яна Наугольника – Клуб підприємців. Завдяки об’єднанню місцевих підприємців вдалось підготувати велику кількість договорів до співфінансування об’єктів.
“Хочемо вийти на рівень офіційного лобізму. Підприємці, які входять до клубу, можуть отримати першочергове слухання, мати доступ до електронної платформи, де зазначені потенційні земельні ділянки, старі підприємства, промзони і т.д. Тобто бізнес підтримує громаду, а місцева влада співпрацює з бізнесом, що дає свої позитивні результати для обох сторін”, – резюмував Мар’ян Наугольник.