Комунальні АТП-1, «Львівелектротранс» та «Львівавтодор», профільне управління повинні надати депутатам повну інформацію про використані кошти за минулий рік, прогнози на витрати у 2021 році, а також свої штатні розписи, дані про рухомий склад, кількість водіїв та схеми чинних маршрутів громадського транспорту.

Таку пропозицію свого голови, депутата від «ВАРТИ» Ігоря Зінкевича сьогодні підтримала транспортна комісія під час засідання.

«Робота громадського транспорту – одне з найболючіших питань у Львові. Попри закупівлю транспорту, величезні кошти, які роками вливають у статутні капітали й АТП-1, і «Львівелектротрансу» львів’яни, мешканці багатьох мікрорайонів мають проблеми із добиранням на роботу, додому. Тож ми хочемо отримати повну інформацію про ситуацію на підприємствах, на що витрачаються гроші,  яка ефективність цих витрат. Тільки так зможемо рухатися далі, вносити корективи та вибудовувати стратегію розвитку», – пояснив Ігор Зінкевич.

Також за пропозицією депутата Володимира Лесика «Львівавтодор» має повідомити, на якому етапі перебуває впровадження електронного квитка у Львові.