Голова транспортної комісії Ігор Зінкевич пояснив, яким бачить розвиток велоінфраструктури у Львові.

Каже, як людина, що часто користується велосипедом, також зацікавлений, щоб вулицями міста було зручно пересуватися двоколісним. Запевняє: одних велодоріжок для цього не достатньо. Тим паче, якщо вони хаотично розкидані містом, не пов’язані між собою.

«Велодоріжка – це лишень смуга, відведена для проїзду велосипедистів. А от хороша велоінфраструктура – це знаки, освітлення, комфортні переходи та переїзди. Це навіть зони відпочинку, достатня кількість велопарковок. Якісна інфраструктура передбачає об’єкти, які мають заохочувати користуватися велосипедом. Наразі у Львові є лише один проєкт, який враховує всі ці речі. Саме тому хочемо зосередитися на його реалізації, а не розпорошувати гроші, яких і так не багато, на нові обривки велодоріжок», – розповів Ігор Зінкевич в ефірі Народне толк-шоу

Йдеться про «зелену лінію» від Сихова до Брюхович: через центр Львова, проспект Чорновола, з додатковою лінією на вул. Княгині Ольги.

«Це той проєкт, який потрібно реалізувати повноцінно. Зробити у ньому все від початку і до кінця, як заплановано. І тільки тоді можна буле говорити, що у Львові з’явився справді цілісний маршрут для велосипедистів. У майбутньому цю лінію можна буде розширювати і розвивати, долучати до неї інші вулиці. Наприклад, мені важко пояснити професійним велосипедистам, чому й досі нема велодоріжки з проспекту Чорновола до СКА, де вони займаються на велотреці. Але ще раз: цей рік фінансово складний, бюджет – не ґумовий. Тож давайте якісно завершимо почате, а вже потім – нові об’єкти», – переконаний Ігор Зінкевич.