За останні три місяці у Львівській міськраді створили близько 15 робочих груп для напрацювань в найрізноманітніших сферах. Однак, до їх складу, як правило, не включають громадськість, депутатів, представників профільного бізнесу, а також немає контролю за їхньою роботою.

Так, до прикладу, робоча група щодо здійснення соціально-економічного партнерства створена у вересні цього року, за 2 місяці свого існування не спромоглася провести жодного засідання.

Ще одна робоча група, яка має вирішувати проблеми у сфері містобудування на території району “Під Голоском”, на прохання депутатської комісії архітектури та містобудування, вже впродовж півроку не надає висновків та протоколів своїх засідань.

Щоб зобов’язати робочі групи звітувати про свою діяльність не лише депутатам, але й львів’янам, голова фракції “ВАРТА” у Львівській міській раді Юрій Мартинюк звернувся до міського голови Львова з проханням провести моніторинг ефективності їхньої роботи.

“На моє депутатське звернення щодо надання протоколу засідання робочої групи, яка покликана вирішувати містобудівні проблеми в районі “Під Голоском”, я так і не отримав жодної відповіді у встановлений Законом термін. Тому звертаюсь з проханням забезпечити надання протоколу засідання даної робочої групи. А щоб в майбутньому ні у нас, ні у львів’ян не виникало таких питань – пропоную створити окремий розділ на сайті міської ради для висвітлення діяльності робочих груп, з повною інформацією про них: назва, причина створення, учасники, дати проведення та протоколи засідань” – додає Юрій Мартинюк, голова фракції “ВАРТА” у Львівській міській раді.

Також вартові просять провести моніторинг ефективності роботи усіх наявних робочих груп у Львівській міській раді, кількості засідань та надати інформацію про результати його проведення.