Упродовж двох днів – 23 та 24 серпня, коли Україна відзначала День державного прапора та День Незалежності – «вартові» у кожному районі дарували львів’янам позитивний настрій патріотичним аквагримом.

Активісти кажуть: малювали синьо-жовті прапорці, серця, квітивсім охочим, щоб кожен зміг відчути: національний прапор, національні кольори – це наш оберіг, яким пишаємося. Охочих прикрасити себе малюнком було так багато, що до «вартових»-художників вишиковувалися в черги.

«Ми дуже сподіваємося, що змогли зробити святкування для львів’ян ще яскравішим і позитивно емоційним. Бо і День прапора і, тим паче, День Незалежності – це найбільші свята нашої держави. Радіємо, що передусім потішили дітлахів, адже вони з малечку мають знати і розуміти, що наша Незалежність, наша символіка – це те, чим треба пишатися», – кажуть у «ВАРТІ».

Окрім того у різних районах «вартові» організували спільні святкування для мешканців – танці, пісні, перегляд патріотичних фільмів просто неба, футбольний турнір «Кубок Топольної-2020».