18 будинків у Львові сплачували комуналку за шалено завищеним тарифом. І, мабуть, продовжували б це робити й надалі, якби пильні мешканці не звірили свої платіжки з судами з інших будинків. 

Справа в тому, що тариф на оплату тепла від комунального підприємства “Залізничтеплоенерго” для більшості львів’ян складає 2 – 2,5  грн/м. кв, тоді як 18 будинків у Львові переплачували вдвічі більше – 5- 6  грн/м. кв. 

Як згодом з’ясували наші вартові, “Залізничтеплоенерго” найшло прогалини в законі, які дозволили їм завищити тариф. І це все в час карантину, коли уряд заборонив піднімати ціну за комунальні послуги.

Щоб вирішити це питання та змусити  “Залізничтеплоенерго” знизити тариф, Юрій Довбуш та Володимир Баб’як провели декілька нарад з заступницею міського голови по питаннях ЖКГ Іриною Маруняк, яка підтримала вартових у цьому питатанні і зобов’язала керівництво комунального підприємства внести ці 18 будинків до меморандуму “Про не підняття тарифів”.

А щоб остаточно перейти на нижчі тарифи, керівникам ОСББ цих будинків необхідно було підписати нові угоди з “Залізничтеплоенерго”, що в результаті й дозволило знизити оплату комуналки.

Нижче публікуємо перелік будинків, які переплачували за теплове навантаження. Перевірте чи немає у списку саме вашого. А якщо є – переконайтесь, що голова вашого ОСББ вже переуклав новий договір з тепловиками.

Виговського, 57, Виговського, 59, Виговського, 63, Головатого, 4, Головатого, 7, Калнишевського, 2, Калнишевського, 4, Калнишевського, 6, Караджича, 14, Караджича, 14а, С.Петлюри, 18а, Т.Шевченка, 346, Т.Шевченка, 350б, Т.Шевченка, 388, Чуваська, 29, Величковського,32