Загострення зовнішньополітичної ситуації останнім днями змушує українське суспільство ще більше мобілізуватись та бути готовими до будь-яких викликів.

У кожному обласному центрі створено підрозділи територіальної оборони, проводяться військові вишколи та напрацьовується необхідна інфраструктура життєзабезпечення. Країни Заходу практично щодня надсилають в Україну військову допомогу.
Водночас потенціал загроз національній безпеці досяг рівня, коли без розробки системної державної політики захисту національних інтересів може постати питання про існування України як суверенної держави.
Указом Президента України від 5 березня 2002 затверджено Концепцію структурної перебудови ОПК України – один з перших державних актів незалежної України, що сформулював стратегічні засади оборонно-промислової політики.
Втім, змушені констатувати, що за вісім років, відколи триває війна на сході, в Україні не збудовано жодного підприємства оборонного комплексу, у тому числі, з виготовлення набоїв. А існуючі підприємства істотно не модернізуються.
Оскільки загрозлива ситуація може тривати ще довго, наш захист – справа наших рук. Відтак необхідно сконцентруватись на зміцненні обороноздатності країни та створенні потужного військово-промислового комплексу, що включає в себе промислові підприємства, наукові центри, державні установи, які покликані забезпечити оборонні потреби держави.
Закликаємо негайно розпочати процес модернізації підприємств військово-промислового комплексу в Україні та передбачити необхідні для цього видатки в бюджеті країни.
Інвестування у військово-промислову сферу – запорука миру і спокою в Україні.