Дієздатна та ефективна місцева влада – це те, що потрібне львів’янам і місту. Саме тому політична партія «ВАРТА» закликає представників усіх політичних сил, що, за результатами місцевих виборів, пройшли до Львівської міської ради, поставити інтереси Львова та його громади вище власних політичних амбіцій та підписати Меморандум про принципи роботи та взаємодії.

Окрім того, пропонуємо спільно розробити нову структуру виконавчих органів влади задля їх більшої ефективності, прозорої та підзвітної діяльності.

Наша мета у Львівській міській раді – консолідувати всіх, хто хоче підтримати сподівання і довіру мешканців міста чіткою роботою, а не тільки яскравими виступами з трибуни, зверненнями і заявами. Ми переконані, що пріоритетом для депутатів нової каденції мають стати вирішення комунальних проблем міста, проведення незалежного комплексного аудиту міської господарки, знищення корупційних схем, створення програми реструктуризації боргових зобов’язань міста, вирішення транспортного колапсу, забезпечення якісних умов для розвитку освіти, медицини, науки. І для реалізації цих складних завдань необхідні взаємодія та конструктивна співпраця.

Львів’яни доручили всім нам представляти їхні інтереси, тож маємо разом виправдати отриману довіру.