Партії «Європейська Солідарність» та «Свобода» підтримали ініціативу «ВАРТИ» та підписали Меморандум про взаємодію, в якому погодили і прописали основні принципи роботи Львівської міської ради 8-ого скликання, завдання, щопершочергово потрібновирішити у місті.

Зокрема, у Меморандумі йдеться про необхідність провести реструктуризацію боргів Львова,замовити повний незалежний аудит та інвентаризацію міської господарки. Це дозволить отримати цілісну фінансову та майнову картину міста, а відтак ефективно використовувати всі можливості для розвитку.

Також серед найважливіших питань – розробка нового Генерального плану Львова та припинення хаотичних забудов, звільнення вулиць від заторів, забезпечення львів’ян якісним громадським транспортом, відкриття нових садочків та шкіл,відновлення будівництва житла для учасників російсько-української війни, оновлення вже існуючого житлового фонду та матеріальної бази медичних закладів.

Партії, щопідписали Меморандум, сподіваються, що незабаром до них приєднаються й інші політсили, які пройшли до ЛМР, – «Голос» і «Самопоміч». Адже основна мета документу – з перших днів забезпечити ефективну діяльність новообраної ради та конструктивну взаємодію між усіма фракціями на користь львів’ян.

Зазначимо, що велика частина пунктів Меморандуму є основою програми «ВАРТИ» – «5 років – 55 кроків», з якою партія йшла на місцеві вибори і планує реалізувати у Львові.