Останнім часом багато містян запитують, наскільки Львів готовий до можливої військової агресії? Який насправді сьогодні реальний стан речей?

Політична партія ВАРТА виступила з ініціативою інформування мешканців та депутатського корпусу щодо актуальної інформації про стан інфраструктури життєзабезпечення міста.
В умовах загрози військового вторгнення, задля недопущення панічних настроїв, львів’яни мають знати про готовність міста до надзвичайних ситуацій.
Зокрема, члени фракції просять керівників стратегічних комунальних підприємств проінформувати громаду про перспективу безперебійного постачання води, можливого відновлення водяних помп, які були джерелом питтєвої води та складовою цивільного захисту населення.
Також депутати хочуть володіти актуальною інформацією щодо
✔️діючих укриттів,
✔️готовності телефонного зв’язку,
✔️ медичних закладів.
«Важливо, щоб влада інформувала людей про такі речі. Які елементи інфраструктури готові до вимог сьогодення, над чим працюють і що треба зробити в майбутньому, щоб місто було життєздатним навіть в кризових умовах.
Адже є велика кількість людей – представників бізнесу, громадських активістів, які мають великий досвід і готові долучитись та допомогти місту, як це вже було не раз у непрості для країни часи», – зазначив голова фракції ВАРТА Юрій Мартинюк.