Рішенням статутних органів Політичної Партії «ВАРТА» було відкликано Олену Гуршалову зі списку кандидатів у депутати до Стрийської міської ради.

Попри те, що напередодні вона сама написала заяву, якою відмовилась від балотування, ми вважаємо, що люди, які йдуть у політику, повинні бути готовими до того, що кожен їхній крок, висловлювання чи дія перебуватимуть у публічній площині. А ще, кожен, хто прагне працювати в команді «ВАРТИ», має мати чітку і свідому позицію щодо загальнодержавних процесів. Основним із них ось уже шість років є відстоювання державності у війні на сході України проти російського окупанта.

Партія «ВАРТА» – нова відповідальна політична сила. Ми готові відповідати не лише за свої дії, а й за власні помилки. Водночас ми не можемо допустити, аби щодо позиції членів нашої команди у питанні відстоювання національних інтересів виникали бодай найменші сумніви. Тому сьогодні було ухвалено єдино можливе правильне рішення.

Ми звертаємося до Служби безпеки України, аби вона перевірила висловлювання та дописи Олени Гуршалової. Розраховуємо на об’єктивну  оцінку усієї цієї історії.

Ще раз наголосимо: позиція «ВАРТИ» є більш, ніж категоричною: у нашій команді нема місця людям, які підтримують «русскій мір». У «ВАРТІ» є волонтери, які підтримують українську армію ще з 2014 року, ветерани російсько-української війни та просто патріоти української держави, тому це питання честі для кожного з нас.