Представники майже двох десятків громадських організацій, які об’єдналися в єдиний громадський рух «ВАРТА», провели перші збори своїх учасників та обрали координаційну раду.

Зазначимо, що серед тих, хто вже представляють новий громадський рух, – «Варта-1», «ВАРТА-700», «Народна Самооборона» Львівщини, «Вектор допомоги», «Інститут розвитку», БФ «Там, де живе надія», БФ «Нова країна», ініціативні громади різних районів Львова.

«Ми відкинули амбіції та об’єдналися, бо хочемо реалізувати задуми, які напрацювали наші організації.  Це проєкти, які допоможуть розвивати місто: від системної програми заміни ліфтів у будинках до транспортної реформи міста до великого будівництва освітніх закладів, розвитку медичної системи міста», – говорить координатор «ВАРТИ» Валерій Веремчук.

До координаційної ради увійшли: Ігор Зінкевич («Варта-1»), Наталія Шелестак («ВАРТА-700»), Валерій Веремчук і Юрій Мартинюк («Народна Самооборона» Львівщина), Андрій Романчак («Варта-1»), Ірина Оршак («Школа правників України»), Тарас Ворко (Центр допомоги сім’ям учасників АТО), Софія Кащевська, лікарка, завідувачка відділення дитячої інфекційної лікарні.

«Кількісний склад нашої ради демонструє, що ми не типовий рух лідерського типу, а команда людей, які підтримують та підсилюють один одного. Ми обрали відповідальних у кожному районі міста,  і разом створимо комплексну програму розвитку Львова. Адже те, як живе наше місто сьогодні, – нас не влаштовує. Багато речей потребують змін. І основне, що є бачення, як досягнути цього», – резюмував Ігор Зінкевич.