Завтра, 1 червня, на черговій сесії Новороздільської міської ради депутати розглядатимуть питання скорочення штатного розпису місцевої лікарні, а саме, 70 посад. Це посада одного лікаря, решта середній і молодший персонал.

Як повідомила голова фракції ВАРТА у Новороздільській міськраді Катерина Шиманська, керівництво планує закрити два відділення – неврологічне і відділення фізкабінету. З цим категорично не погоджуються працівники і висловлюють недовіру керівнику за неефективну роботу.
«Якщо б керівник лікарні працював як ефективний менеджер і не думав тільки про теперішній день, ми б мали значно кращі результати. Два попередні роки ми вникали у новації медичної реформи і не завжди працювали ефективно, бо не було підтримки керівництва, не було якісного програміста, який допомагав би вносити електронні дані до НСЗУ. Лікарі займались самоосвітою і як могли, так і вносили дані. Відповідно, НСЗУ проплатила лікарні значно менше коштів».
Проте тепер, за словами Катерини Шиманської, коли медперсонал освоїв електрону систему, лікарня почала заробляти більше.
«На останній сесії начмед п.Шелудько О.Я. підкреслила, що за квітень ми самі на себе заробили кошти. То навіщо скорочувати персонал? У нас велика громада 37 тис.жителів і міська лікарня дуже потрібна. Наприклад, за травень місяць у неврологічному відділенні проліковано 105 пацієнтів і лікарі підписали понад 200 взаємодій. У фізкабінеті 166 осіб скористались послугами, загальна кількість послуг – 1125. Це – дуже гарний показник якості роботи. І це при тому, що до сьогодні фізкабнет не забезпечений комп’ютером і медперсонал продовжує працювати у паперовому вигляді, що не приносить кошти від НСЗУ», – розповіла депутат.
 Відтак ВАРТА закликає не голосувати за питання скорочення персоналу та вимагатиме обрання нового керівника лікарні, який працюватиме як сучасний ефективний менеджер.