Прикарпаття стало третім регіоном в Україні, яке завдяки ініціативі «ВАРТИ» підписало міжнародний Меморандум із відомою швейцарською фармацевтичну компанією «Рош». Вона безкоштовно надасть вартісні медикаменти для дітей в області зі спінальною м’язовою атрофією (СМА).

«Наш проєкт із медичної допомоги орфанним діткам продовжує поширюватися Україною. Спочатку була Львівщина. Далі Рівненщина. Тепер Івано-Франківська область. Завдяки співпраці із «Рош» орфанні діти цих областей отримають не просто унікальні препарати, а шанс на життя», – розповів активіст «ВАРТИ» Роман Панчишин, який разом із Наталією Шелестак стали ініціаторами співпраці українських областей із із міжнародною фармацевтичною компанією.

Також до підписання Меморандуму на Прикарпатті долучилася і медична експертка, активістка «ВАРТИ» Ольга Джуман, що допомагала налагоджувати комунікацію між всіма сторонами-підписантами.

«Це важлива справа. Тож великий досвід роботи у медичній сфері скерувала на те, щоб задум отримав позитивний результат», – говорить Ольга.

Як зазначив комерційний директор «Рош Україна» Твртко Доліч, компанія постійно розробляє інноваційні препарати для пацієнтів з важкими хворобами, та основна мета, щоб пацієнти швидше отримали доступ до цих ліків.

«Ми сподіваємося на плідну співпрацю у покращенні медичної допомоги в Івано-Франківській області пацієнтам зі СМА та іншими важкими хворобами», –  наголосив він.

Нагадаємо, у липні «ВАРТА» ініціювала підписання Меморандуму про співпрацю між «РОШ» і Львівською ОДА, а на початку вересня – із Рівненщиною. У планах – аби проєкт охопив всі області України.