Організація надає у всьому світі медичну, гуманітарну допомогу біженцям, переміщеним особам та громадам, що постраждали від воєнних конфліктів.

У зв’язку з розв’язанням РФ війни проти України американські фахівці на чолі з президентом організації Захером Сахлоулом знайомляться із ситуацією та вивчають потреби українських лікарень.
Голова медичної комісії Валерій Веремчук розповів, що у Львові впродовж останніх років посилено працювали над оснащенням лікарень сучасною медичною апаратурою та проводили ремонтні роботи.
«Для нас дуже важливою є співпраця з міжнародними організаціями на даному етапі. MedGlobal – організація лікарів, медиків, які мають досвід роботи під час воєнних конфліктів, вони приїхали з безкоштовною гуманітарною місією. Ми запросили їх до Львова, щоб поспілкуватись більш предметно щодо обладнання, фахівців, постачання медикаментів. Упродовж дня американські фахівці відвідають також львівські лікарні та госпіталь, поспілкуються з головними лікарями».
Крім цього, в делегації присутні фахівці із захисту прав людини, які збирають необхідні документи для суду над Росією в Гаазі та британська лікарка та член парламенту Розена Шантель Аллін-Хан.
Додамо, що MedGlobal навчає українських працівників, скеровує медичні засоби та ліки з урахуванням місцевих потреб, надсилає в гарячі точки необхідні медичні технології та обладнання, використовуючи програми Telehealth та Tele-psych, забезпечує будівництво та підтримку польових госпіталів.