Раніше депутати проголосували уже за передачу поліклініки АТ “Українська залізниця“ на Левандівці у комунальну власність Львова.

Проте тоді було прийнято дев’ять десятих частин цього приміщення. Частина четвертого і сьомого поверхів залишилась у власності залізниці.

Сьогодні депутати підтримали ухвалу про надання згоди на прийняття у комунальну власність нежитлових приміщень загальною площею 586, 5 кв.м. на вул. Повітряній, 99. Натомість місто зобов’язується надати пільги залізниці на сплату земельного податку.

Голова медичної комісії Валерій Веремчук розповів, що нещодавно відбувся аукціон, на якому було продано невелику частину окремого приміщення, яке колись використовував медзаклад.

«Поліклініка динамічно розвивається, надаються нові послуги і є гостра потреба у збільшенні площі. Однак зараз є загроза, що ці приміщення 4-го і 7-го теж захочуть продати. Щоб цього не сталось ми приймаємо у власність міста решту приміщень. А щодо повернення уже проданого з аукціону, потрібно проводити перемовини на рівні «Української залізниці».