У Залізничному районі нарешті стартує будівництво багатофункціональної Школи мистецтв на вул. Кричевського, 61.

Як повідомив ініціатор створення школи, координатор «ВАРТИ», депутат Львівської міської ради Тарас Ворко, три роки знадобилося на погодження всіх бюрократичних процедур.

«Три роки пройшло від моменту, коли з моєї ініціативи і за підтримки колеги Валерія Веремчука, стартував процес реалізації проєкту будівництва нової школи мистецтв на вулиці Кричевського. І ось нарешті, після передачі з балансу на баланс приміщення, виготовлення проєктно-кошторисної документації, закріплення ділянки, проведення тендерів (тричі!!!), підрядник встановив огорожу на території і приступатиме до будівництва», – написав Тарас Ворко на своїй сторінці у фейсбуці.

Зазначимо, що приміщення, де планується нова Школи мистецтв, перебуває у запущеному стані. На будівлю чекає повна реконструкція зі зміною планування під потреби школи із класами хореографії, хорового співу, живопису, вокалу, театральною студією, студією звукозапису тощо.

Ідея створити новий заклад для дітей виник, адже у Залізничному районі чинна Школа мистецтв №11 тісниться на вул. Виговського, 1а. Вона вміщує лише трохи більше двохсот вихованців. Реальна потреба району – вдвічі більша. Для прикладу, у Школі через обмеження в площі діє лише 1 клас із живопису – на 8 дітей.

«Тож сподіваюся, що вже незабаром юні таланти нашого району матимуть сучасну школу, де зможуть навчатися і розвивати свої здібності», – каже Тарас Ворко.