Це обладнання дасть можливість медзакладу отримати від НСЗУ пакет «Неонтологічний» та акумулювати значно більше коштів для лікування пацієнтів.

Голова комісії охорони здоров’я ЛМР Валерій Веремчук розповів, що на адресу комісії звернулася Людмила Шекета, керівник Третього ТМО акушерства і гінекології. Вона повідомила, що у пологовому будинку не вистачає сучасного обладнання. Зокрема, для того, щоб укласти угоду пакету «Неонтологічний» бракує трьох ШВЛів і рентгену.
“Ще раніше в цей пологовий ми передали два інкубатори для немовлят. Тому залишилося тільки ці ШВЛ. Комісія охорони здоров’я однозначно підтримала це питання, оскільки ми завжди підтримуємо все, що необхідно для нашої медицини. Загальна сума необхідного обладнання – близько 7, 5 млн грн. Але оскільки на сьогоднішній день є серйозна проблема з виділенням коштів з міського бюджету, а обладнання треба закупляти якомога швидше, адже на момент укладання договору воно вже має функціонувати в медзакладі, волонтери Народної Самооборони вчора передали три новеньких ШВЛ», – зазначив Валерій Веремчук.
Це зекономить для бюджету близько 5 млн грн. Сама подія стала можливою завдяки партнерам з Німеччини.
“Ми дякуємо українському лікарю Григорію Лапшину, який працює в німецькій університетській клініці міста Любек, землі Шлезвіг Гольштейн.
Наша співпраця з ним триває уже не перший рік. Крім цього, з пологовим будинком на Рапопорта в мене є особиста приємна історія, тому що там шість років тому народився наш наймолодший син. Тоді я побачив на власні очі дуже багато проблем, які там були. Наше активне медичне волонтерство з оснащення лікарень та поліклінік почалось саме з цього пологового. Перше, що ми зробили, завезли туди 70 функціональних ліжок, адже розуміємо, що якісна медицина потребує серйозного обладнання і капіталовкладень», – підсумував Валерій Веремчук.