Успіх – це командний результат, особливо, в політиці. Це – насправді командна робота. Дуже важливо мати своє середовище, де підтримають, зрозуміють, де є люди, які горять тією ж ідеєю і вони готові витрачати стільки ж часу на її реалізацію.

Своїми міркуваннями з студентами поділився депутат Львівської міської ради фракції ВАРТА, керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук
“Погоджусь з колегами, що депутатська діяльність – це дорого в плані часу, емоцій, нервів, зусиль, але це класно, коли виходиш на результат. У каденції 2006 – 2010 років нам, молодим депутатам, вдалось реалізувати проект «Дитячі майданчики». І згодом постало 135 дитячих майданчиків. Це тривалий процес, але дуже приємно бачити, як змінюється місто і що твої зусилля не витрачаються марно.
На Майдані була створена організація «Народна Самооборона Львівщини», з початком війни вона трансформувалась у волонтерську структуру. Якщо говорити про результат, наша волонтерська команда з 24 лютого отримала від донорів, міжнародних партнерів, які нам довіряють, близько 1700 фур з гуманітарними вантажами, які розвезли військовим на передову та цивільним на деокуповані території Півночі, Сходу та Півдня країни. Також передали 275 автомобілів, з них – 65 авто швидкої допомоги.
Волонтерська діяльність не має політичного бренду, це коли ти розумієш, що є можливість допомогти людям і ти це робиш, бо результат надихає! Також це стосується методичної роботи з переоснащення медичним обладнанням та меблями лікарень Львова.
До речі, закликаю всіх приєднуватись до благодійного розіграшу. Наша організація разом з автомобільним блогом Infocar організували благодійний розіграш авто в обмін на донати 500грн.
Мета розіграшу: зібрати 10 мільйонів гривень для фінансування закупівлі 100 дронів DJI Mavic 3 для ЗСУ фондом «Народна самооборона Львівщини». За півтори доби ми уже зібрали 3 млн грн.
Розіграш триває з 15 по 30 листопада 2022 року», – Валерій Веремчук.
Захід організований Департаментом “Секретаріат ради” ЛМР.