У Львові на вулиці Городоцькій, 285 відчинив свої двері молодіжний центр Pixlab та нова медіатека.

Pixlab займатиметься розвитком сфери дизайну та прокачуванням україномовного YouTube!
На першому поверсі – нова медіатека з комфортними читальними залами, на другому – велика зала для подій, комп’ютерні класи.
Осередок спрямований на розвиток молоді. Учні шкіл, студенти зможуть навчатись тут різних сучасних штук – вебдизайну та блогінгу. Для цього у Pixlab передбачено звукозаписуючу студію, фото-відеостудію та багато іншого.
Організатор обіцяють, що у просторі відбуватимуться івенти і курси, де навчатимуть дизайну та медіаосвіті, а також функціонуватиме безкоштовний коворкінг, де молодь зможе вільно працювати чи навчатися.
Депутат Львівської міської ради від фракції ВАРТА Тарас Ворко розповів, що над проектом працювали п’ять років, адже раніше у цьому приміщення розміщувався старий кінотеатр, а згодом його передали в оренду.
«На початку минулої каденції я підняв питання про перепрофілювання цього приміщення для потреб громади. Адже цьому мікрорайону вкрай потрібні сучасні простори для молоді. За цей час були проведені тендери, розроблено ПКД, капітальний ремонт, закуплено меблі. Дякую за підтримку колегам – депутатам, голові бюджетної комісії Наталії Шелестак, працівникам міськради, усім, хто вболівав за справу. Об’єднавши наші зусилля, ми змогли дійти до такого бажаного фіналу. Тож тепер запрошую усіх охочих у наш новий, сучасний молодіжний центр!», – зазначив Тарас Ворко.
 Додамо, разом з тим в час війни простір спрямовуватиме свої зусилля на роботу з вимушено переміщеними українцями.