Найкращих сімейних лікарів відзначили за результатами Міської програми скринінгу, профілактики та ранньої діагностики захворювань “Здоров’я львів’ян“ за 2022 рік.

Понад 70% пацієнтів, які мають декларацію з відзначеними лікарями, пройшли необхідні обстеження. За словами голови комісії охорони здоров’я Валерія Веремчука, програму прийнято минулого року з ініціативи комісії охорони здоров’я.

“Програма дуже важлива для того, щоб скеровувати містян на діагностику тих хворіб, які є поширені з певного віку. Міністерство охорони здоров’я рекомендує робити дослідження та здавати певні аналізи. На жаль, дуже часто пацієнти звертаються в лікарню, коли вже потрібне серйозне лікування. А діагностика, виявлення проблем на ранніх стадіях – це зберігає здоров’я, життя. Лікарі якраз мають скеровувати людей, наполягати на дослідженнях. Ми відзначили 25 сімейних лікарів, які мають найбільший відсоток скерувань, тобто вони донесли до пацієнтів важливу інформацію, переконали їх пройти необхідні дослідження. Також їм вручать відповідні грошові премії. Я переконаний, сімейні лікарі мають велику відповідальність за кожного з нас. Але варто наголосити, що наше здоров’я – це насамперед наша відповідальність та потреба. Відтак львів’яни мають більше спілкуватись з лікарями та дбати про себе. А сьогоднішніх переможців вітаємо з хорошими результатами роботи», – Валерій Веремчук .