У Львові відкриють  чотири додаткові центри для вакцинації населення у приміщеннях шкіл. Окрім того, депутати Львівської міської ради планують проголосувати додаткове виділення коштів для оперативних медичних бригад для проведення щеплення. Станом на 14 червня у Львові є майже 60 тисяч вакцинованих, із них 55 – першою дозою.

Про це в ефірі проєкту “Народне Толк-Шоу” на телеканалі NTA  заявив депутат Львівської міської ради від “ВАРТИ”, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту Валерій Веремчук.

“Є 36 бригад. Та насправді могло би бути значно більше, якби вакцина у тих кількостях, які є сьогодні, прийшла  місяць чи два тому”, – розповів Веремчук.

Водночас, він зауважив: дивлячись на загальноукраїнську статистику вакцинації, очевидно, що потрібно збільшувати кількість бригад.

“Зараз у Львові справді ще будуть додаткові центри вакцинації. Йдеться про приміщення чотирьох шкіл. Завтра на комісії і на сесії ми підтримаємо виділення коштів, щоб стимулювати та матеріально подякувати бригадам, які працюють у центрах вакцинації. це направду важка робота”, – наголосив політик.

За його словами,  ще на самому початку вакцинації також виділялись кошти – 1 мільйон 300 тисяч гривень – для забезпечення роботи таких бригад.

“З позиції депутатів і посадовців справді робимо всі сприятливі умови. Єдине, ми не впливаємо на кількість вакцин, яка прийде. Добре, що сьогодні їх є більше і маємо можливість нарощувати темпи щоденних доз. все, що треба від міста, звичайно будемо робити якомога оперативніше”, – запевнив Валерій Веремчук.

Нагадаємо, що в Україні на вихідних почнуть відкривати центри вакцинації для людей, які записалися в лист очікування у додатку “Дія”. Втім, центри у всіх містах країни одразу не відкриють – розпочнуть з міст-мільйонників.

В пріоритеті залишаються громадяни віком від 65 років. Зараз у листі очікування таких є 23 900 людей.