Ми уже розповідали про ідею створення у Львові Центру допрофесійної підготовки «Простір можливостей» для дітей з інвалідністю.

Попередньо було заплановано 1,5 млн грн для облаштування центру, а згодом на сесії депутати погодили ще 4,5 млн грн. Здавалося б, початок покладено і далі почнуться нарешті реальні кроки.
Однак минуло пів року, але досі нічого не зроблено у цьому напрямку.
Депутатка фракції ВАРТА у ЛМР, ініціаторка проекту Наталія Шелестак нагадала про це питання міському голові під час пленарного засідання, але чіткої відповіді, чому воно блокується, так і не отримала.
Андрію Івановичу, не треба усе списувати на війну❗
Львів, як місто, яке є надійним тилом для воїнів, має злагоджено працювати, рухатися за накресленим планом та виконувати свої зобов’язання, дані перед громадою!
Діти з інвалідністю нікуди не зникли, навпаки, у час повномасштабної війни, вони потребують ще більшої уваги, терпіння і любові!
“Загалом у Львові потребують допрофесійної підготовки сотні підлітків з інвалідністю, тож питання дуже гостре. А загалом, за мною стоять велика кількість дітей з інвалідністю та їх батьки, і я не можу їх підвести. Тому я буду боротись, поки не досягну наміченої цілі.
Уже є приміщення, які можна переобладнати під центр, готові навчальні програми та педагоги. Залишилось лише, щоб чиновники і керівництво міста дали нарешті добро на початок робіт!”, – резюмувала Наталія Шелестак