Сьогодні відбулась знакова подія для Львова та Львівської області, для всіх діток, які будуть народжуватись у перинатальному центрі і матимуть можливість годуватись донорським грудним молоком за відсутності материнського.

Так прокоментувала подію Марія Кісельова , доктор медичних наук, професор, неонатолог. На її думку, банк молока суттєво покращить результати виходжування діток, які потребують догляду, їх розвиток, здоров’я і буде профілактикою багатьом хронічним захворюванням.
“Щастя, що влада області зрозуміла значимість цієї події і поміж інших проектів, які могли бути зреалізовані, надала перевагу саме проекту відкриття банку грудного молока у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі. На це було виділено кошти у розмірі 10 млн грн, решта суми – 3,5 млн грн – зароблені перинатальним центром. Це наша спільна реалізація мрії – відкриття банку грудного молока, адже під час передвиборчої компанії ПП ВАРТА теж виступала за це. Ми її зреалізували і сподіваюсь, що наша праця матиме гарний розвиток та поширення. Це справді диво на свято Святого Миколая. Ми маємо зробити все для того, щоб перемогти і щоб була здорова наша нація і здорове суспільство».
За словами Марії Кісельової, сприяли цій події також польські колеги. На відкритті була присутня пані консул Еліза Дзвонкєвіч з Генерального консульства Республіки Польща у Львові, керівник ЛОДА Максим Козицький.
” Я сьогодні надзвичайно щаслива. Моя мрія здійснилась, – розповідає депутатка Львівської міської ради Наталія Шелестак, – Я вісімнадцять років мріяла про створення банку грудного молока, оскільки сама народила двох недоношених діток. В мене було багато молока та я бачила, що діток годують штучними сумішами, але не могла поділитись, бо не було умов для його зберігання та перевірки. А тепер кожна крапля проходить облік, все потрапляє до дітей, адже ні одна суміш не може зрівнятись з користю грудного молока. У час війни це так трепетно і надихаюче – мати розуміння, точку опори, що наші українські діти матимуть щасливе і здорове майбутнє. Дякую усім за підтримку!», – зауважила Наталія Шелестак.