Комісія охорони здоров’я ЛМР підтримала виділення 2 млн 800 грн для проведення передпроектних вишукувальних та проектних робіт за адресою: вул. В. Івасюка, 74 в смт. Брюховичі для реабілітаційного центру.
За словами голови комісії Валерій Веремчук, архітектурний конкурс був проведений ще восени минулого року. Серед поданих проектів, журі обрало переможця.
“Ми розуміємо, що в країні реабілітаційні центри вкрай потрібні. У Брюховичах на території відділення лікарні, біля лісу це робити найкраще. Знаю, що гендиректор Першого ТМО активно працює з командою, щоб залучити для реконструкції грантові кошти партнерів, меценатів. А місто має швидко і якісно розробити проект і кошторис, щоб більш предметно розмовляти з благодійниками. Сподіваюсь, колеги з інших комісій також підтримають це рішення і ми зможемо прискорити процес», – зазначив Валерій Веремчук.
Додамо, на початку року відбулося засідання журі Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проектну пропозицію реабілітаційного центру на вул. В. Івасюка, 74 у Брюховичах. За одноголосним рішенням журі, переможцем конкурсу обрано проект авторського колективу: Андрій Бєляєв, Дмитро Смалюк, Катерина Полев‘яненко, Остап Готь, Юрій Томищ / Проектна Майстерня Бєляєвих, м. Львів.