Наталія Шелестак у прямому ефірі програми «Говорить Великий Львів» різко відповіла Нестору Шуфричу, який розповідав про велику любов його політсили до України, про те як його поплічники у Кремлі розказували про український Крим.

За словами координаторки «ВАРТИ», не можливо вірити силі, яка не представляє опозицію в якихось ідеях розвитку країни, а є в опозиції до всього українського. Не можна довіряти тим, кого підтримує кум Путіна, і хто всіма своїми діями багато років, змінюючи назви партій, доводить лише одне: вони за «вєлікій братній саюз».

«Пан Шуфрич має не з телевізорів розказувати про те, які вони «проукраїнські». Він, і йому подібні, мають сидіти. Довічно. За державну зраду. І мені болить, що за шість років так і не було нічого зроблено, щоб вони сиділи», – емоційно заявила Наталія Шелестак. 

На її переконання, відсутність покарання за антиукраїнські злочини – це одна із причин, чому сьогодні прибічники Януковича почуваються спокійно і впевнено.

«Має бути невідворотність покарання за злочини проти держави. Але нема. Була синьо-біла імперія Януковича і вони є й досі. Це була помилка, що ще у 1991 році не відбулася люстрація, що не вигнали геть усіх комуністів. Вони під прапором України говорили про Україну, про український Крим, але насправді вели політику, що суперечила національним інтересам. І наслідки цього ми й досі пожинаємо», – констатувала Наталія Шелестак.