Транспортна комісія запланувала виїзні засідання на комунальні АТП-1, «Львівелектротранс» та «Львівавтодор». Також планують відвідати і приватних перевізників.

«Щоб розпочинати якісні зміни у громадському транспорті, потрібно максимально зібрати інформацію про нинішню ситуацію. Тільки так зможемо скласти об’єктивну картину і розуміння, як рухатися далі», – переконаний голова комісії Ігор Зінкевич.

Зокрема, під час крайнього засідання комісії, що тривало чотири години, керівництво комунальних «транспортників» надало інформацію про штатні розписи та структуру підприємств, звіти про використання коштів із міського бюджету  торік, плани на прогнозовані витрати у першому півріччі 2021-ого. Також повідомили дані про рухомий склад, несправний транспорт, кількість водіїв, схеми чинних маршрутів.

«Однієї зустрічі мало, щоб ґрунтовно розібратись у кожному питанні, але плідний початок маємо. Уже безпосередньо під час візитів на підприємства хочемо на власні очі побачити, яка ситуація з рухомим складом, скільки автобусів чи трамваїв реально виїжджають на маршрути, в якому вони стані. Потрібно поспілкуватися з працівниками: якими є умови роботи, як справи із обслуговуванням, ремонтами. Покращення роботи громадського транспорту – це один із пунктів програми «ВАРТА» «5 років – 55 кроків», і я переконаний, що досягнути результату можна лише за системного підходу», – наголосив Ігор Зінкевич.