Тарас Ворко

Депутат Львівської міської ради, волонтер

Народився 19 листопада 1985 року у Львові.

Освіта – вища. У 2007 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Економічна кібернетика»,  у 2020-му  – Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Директор компанії «СкайЕнерджиЮкрейн» (виробництво електроенергії).

Депутат Львівської міської ради 7-го скликання, член постійної комісії із питань комунальної власності .

Активіст ГО «Центр волонтерства», «Народної Самооборони» Львівщини».

Одружений. Виховує сина.

«Я народився й уже понад 30 років живу на вулиці  Городоцькій. Тож у міській раді представляю інтереси громади і району, який для мене є рідним. Не з чуток знаю про проблеми району і його мешканців.

Моя робота депутатом – це подяка рідному району і його мешканцям. За п’ять років мені вдалося чимало зробити для інфраструктури мікрорайону: це капітально відремонтовані хідники на вулицях Городоцька–Ряшівська–Патона–Виговського, спортивні стадіони і майданчики, тротуари і хідники. Це те, чим ми щодня користуємось, і це ті речі, які мають бути у належному стані. Крім того, ми вже завершуємо великий для району культурний осередок – медіатеку «Арлекіно». На черзі відновлення дитячого садка на вулиці Виговського, створення Школи мистецтв на вулиці Кричевського, на яку вже декілька років чекають мешканці.

Попереду багато планів. І я хочу їх реалізувати, щоб кожен мешканець району почувався в нашому районі затишно і зручно, справді як у себе вдома! Саме тому, я знову балотуюсь до ради».