Курс тренінгів буде розрахований на людей, які не мають медичної освіти, але доглядають літніх та важкохворих людей. Їх навчатимуть комунікації з хворими, як правильно їх харчувати та доглядати за ними, а також робити ін’єкції та вводити ліки.

Проєкт вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям академії, міського центру зайнятості, Львівської міської ради та наших вартових Тараса Ворка та Валерія Веремчука, які допомогли облаштувати центр медичним устаткуванням та технікою.

“Переконаний, що подальша взаємодія із центром зайнятості стане справжнім  проривом у формуванні фахових спеціалістів у цьому напрямку на ринку праці у Львові. Класно, що майбутні медики матимуть змогу навчатися в таких комфортний умовах, з використанням сучасних технологій та обладнання. Щиро дякую за це ректору Львівської медичної академії Юрію Кривку за активність та ініціативу”, – розповів Валерій Веремчук, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутат від “ВАРТИ” у Львівській міській раді.

“Дуже радий долучитися до такого важливого проєкту, адже львівські медичні заклади, без сумніву, потребують та чекають таких фахівців з відчиненими дверима. Це не той випадок, коли після закінчення навчання потрібно витрати вдвічі більше часу на пошук роботи. Тим паче майбутні курсанти матимуть змогу навчатися у справжніх професіоналів та в таких крутих умовах”, – додає Тарас Ворко, депутат від “ВАРТИ” у Львівській міській раді.

Під час навчання курсанти також отримають базові знання із серцево-легеневої реанімації. Навчання допоможе людям зберегти себе від перенавантажень, щоб не нашкодити собі та тим, за ким вони доглядають.

А після завершення курсу вони отримають сертифікати на державній мові, а також на італійській, іспанській, польській та чеській (за вибором) та можуть бути внесені в базу даних Львівського міського центру зайнятості.