Статистика статистикою, а реалії такі, що сьогодні-завтра кожне ліжко з киснем буде на вагу життя людини. Уже сьогодні в лікарні поступає в рази більше хворих на коронавірус, аніж тих, хто виписується.

«Наприклад, вчора у лікарні «швидкої» залишалося 12 вільних місць. Натомість щодня поступає 30-40 нових хворих. Більшість із них є кисневозалежні. Саме тому є нагальна потреба відкривати додаткові ліжкомісця, доводити туди кисень. І ми вже запустили цей процес», – розповів в ефірі «Народного толк-шоу» голова медичної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук.

За його словами, на цей момент готується приміщення в медичному коледжі, де через тиждень вдасться відкрити нові місця, зокрема, й інтенсивної терапії та реанімації. Також минулого тижня голова медичної комісії тричі зустрічався із колективом поліклініки на вул. Мазепи, 25. Врешті вдалося домовитися про розміщення ліжок в окремому триповерховому приміщенні дорослої поліклініки: вона близько до лікарні «швидкої», є можливість підвести кисень, є окремий вхід. Тут також вже розпочалися ремонтні роботи.

«Завдяки взаєморозумінню між областю та містом, керівництвом лікарні екстреної допомоги, моїй колезі Наталії Шелестак, яка активно включається в перемовини, ще 150 місць облаштуємо в адміністративній частині «екстренки». Також на медичній і бюджетній комісіях додали 12 мільйонів гривень «швидкій», щоб закінчити ремонти 5-ого  і 6-ого поверхів інтенсивної терапії, де також вдасться розгорнути 150 ліжок», – повідомив депутат.

Також він вкотре закликав львів’ян з повагою ставитися до роботі лікарів, берегти власне здоров’я і не нехтувати правилами безпеки.

«Хворих щодня стає все більше. І це ваші сусіди, колеги, друзі. Це конкретні люди, а не цифри зі статистики», – наголосив Валерій Веремчук.