Три фури медичних меблів із Німеччини для лікарні швидкої допомоги на Топольній доставили і розвантажили волонтери «Народної Самооборони» Львівщини, активісти «ВАРТИ».

Це вже другий великий вантаж за крайні півтора місяці у цей медичний заклад. Цього разу привезли 103 функціональні ліжка, 126 медичних матраців, 36 тумб, тренажер і кушетку.

«Наприкінці травня ми вже доставили у лікарню «швидкої» дві фури медичних меблів. Зараз ще більша партія. Загалом плануємо до кінця року повністю оновити всі ліжка у цьому медичному закладі. А це близько 900 ліжкомісць», – розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини, координатор «ВАРТИ» Валерій Веремчук.

Як говорять у самій лікарні, допомога – вкрай потрібна, адже більшість меблів у закладі мають по кілька десятиліть. Натомість завдяки підтримці волонтерів пацієнти отримають значно комфортніші умови для лікування.

«Ми вкотре сьогодні згуртувалися і разом прийшли допомогти нашим медикам. Роботи з розвантаження було багато. Але це той випадок, коли чим більше – тим краще. Адже усі привезені речі – це дійсно реальна допомога лікарям, якої вони потребують. Поки мерія «допомагає» муралами, волонтери роблять діло», – переконаний координатор «ВАРТИ» Ігор Зінкевич.

«Дякую усім, хто зголосився сьогодні прийти. Дякую нашим європейським партнерам, які вже майже шість років ведуть з нами дуже результативну співпрацю. Завдяки цьому ми вже передали у львівські лікарні тисячі одиниць меблів, обладнання», – додав Валерій Веремчук.