Соломія Хаба

Корінна львів’янка. Народилася 1978 року. Закінчила СЗШ №4 та поступила до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького на стоматологічний факультет.

З 2004 року працюю в медицині, саме тому фахово розумію потреби медичної галузі, та зміни, які необхідно зробити для покращення медичного обслуговування кожного з нас. Будучи мамою трьох дітей (двоє з яких є студентами), усвідомлюю проблеми в галузі освіти, ризики та наслідки рішень, які приймає теперішня влада, а також шляхи їх вирішення.

«Зроблю все, що від мене залежить, щоб на наших вулицях ми чули українську мову, щоб наші діти здобували освіту без корупції, наші Батьки мали гідну пенсію та якісне медичне обслуговування. Підтримую вчителів та медиків,  адже вони створюють наше майбутнє. Підтримую підприємців та малий бізнес,  це – нові робочі місця та надходження до бюджету міста та області. Наполягатиму на адресній підтримці соціально-незахищених жителів Львівщини, ветеранів АТО, інвалідів, дітей сиріт, сімей з дітьми, які потребують допомоги».