Софія Кащевська

Лікарка

Народилася 12 березня 1982 року у Львові.

Освіта – вища. Навчалася у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Завідувачка відділення у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні.

У медицині 15 років. Окрім надання фахової медичної допомоги пацієнтам, серед яких і найменші дітки, вона завжди намагається зробити їхнє перебування в лікарні якомога менш стресовим і більш комфортним. Започаткувала у своєму відділені кілька спеціальних проєктів.

«Саме з підтримкою волонтерів лікарям легше працювати. Наприклад, «Народна Самооборона» Львівщини забезпечила нас ліжками, якими ми укомплектували палати відділення. Вийшла з ладу якась запчастина в апараті – волонтери вже думають, як і де придбати її. Але медицина не може триматися лише на волонтерах.

Тож відповідаючи на запитання: «Як працюється медикам у час епідемії на передовій?» – скажу так: важко. Але знаю, як працюється лікарям завжди. Часто наші перемоги не завдяки, а всупереч. Ми не скаржимося, бо свідомо обирали свій фах, знаючи, в якому стані наша медицина. Але хороше забезпечення лікарів – це наш інструмент, щоб якнайкраще надавати допомогу пацієнтам. Якісна медицина на Львівщині має стати нормою. Вірю, що з «ВАРТОЮ» ми зможемо цього досягнути».