Олег Процик мешкає зі сім’єю в Личаківському районі. Саме тому вирішив потроху змінювати його на краще. У межах своїх можливостей. Каже: головне – почати діяти, і можна знайти шляхи вирішення різних проблем.

«Що може звичайний мешканець у своєму районі, на своїй вулиці? Багато. Варто поставити собі це за мету та виявити наполегливість. Насправді мешканці мають інструменти впливу, щоб підштовхувати чиновників до роботи, ініціювати потрібні речі», – розповідає Олег Процик.

Починав із написання звернень, запитів депутатам, у мерію, районну адміністрацію. Спілкувався й шукав підтримки у сусідів.

«І результати є. Вдалося відремонтувати четвертий поверх ліцею №21, покрівлю на Севастопольській, 9, хідник на перетині вулиць Кравчука й Чернігівської. Тут дякую за підтримку депутатові ЛМР і координаторові «ВАРТИ» Валерію Веремчуку», – розповідає про зроблене Олег Процик.

Окрім того, має ще низку підготовлених звернень щодо кількох важливих об’єктів у районі, які потребують ремонту: дитячий майданчик та хідники на вул. Пекарській 16, ремонт проїжджої частини на вулицях Філатова і Тарнавського.

«Звісно, мешканці не повинні самостійно вирішувати всі проблеми. Для цього ми й обираємо владу. Тому я долучився до руху «ВАРТА», бо саме там бачу тих, кому справді болять проблеми міста, його районів. А основне – є бачення, що і як робити. Є бажання працювати», – додає Олег Процик.