Роман Побурко

Громадський активіст, волонтер

Народився 25 червня 1999 року у Львові.

Освіта – вища. У 2020 році закінчив ЛНУ ім. Івана Франка, спеціальність «Фінанси,банківська справа та страхування». Випускник військової кафедри Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, офіцер запасу Збройних сил України.

В.о. комерційного директора експертно-проєктної організації «ГлобалПромПостач», консультант в сфері проєктно-кошторисної документації та будівництва

Відомості про посаду та місце роботи:

В.о. комерційного директора експертно-проєктної організації “ГлобалПромПостач”.

Член ГО «Відродження Знесіння», засновник дитячої футбольної команди «Незламні» – дітей загиблих учасників АТО, волонтер Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру відділу дитячої онкології

Неодружений.

«Скільки себе пам’ятаю, постійно щось творив і витворяв – організовував спортивні заходи та займався волонтерством. З друзями готували пакунки у дитбудинки та лікарні. Заснував футбольну команду «Незламні».  З часом громадська активність переросла у щось більше  – я став помічником депутата Львівської міської ради, а згодом – Верховної Ради України. Працюючи,зрозумів, що важливі для громади питання не вирішиш, будучи громадським активістом.

Тому рішення йти в депутати визріло само собою. Серце болить, коли дивлюсь на занедбаний парк «Знесіння», на забуті райони Львова. Не можу спокійно спостерігати за тим, як розкрадають австрійську бруківку з вулиць Львова, і за тим, як місцева влада, попри думку громади, хоче побудувати сміттєспалювальний завод в Личаківському районі.

 Я йду в депутати, щоб мати більше можливостей змінювати наше місто, яке у нас таке красиве».