До Львова з Німеччини вже  доставили 4,5 тисячі святкових подарунків у межах відомого благодійного проєкту «Різдвяний конвой». Його уже кілька років спільно організовують «WPK WeihnachtspackchenkonvoigGmbH», «Народна Самооборона» Львівщини та «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл».

За словами координатора проєкту у «Народній Самообороні» Львівщини Ростислава Терещука, подарунки отримають діти в складних життєвих обставинах по всій області та Львові.

«Є 32 отримувачі на Львівщині – це міські та районні центри соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді», – пояснює він.

Окрім Львівської області, географія проєкту включає Кропивницький та Кіровоградщину. Туди зараз також прямують 4,5 тисячі дарунків.

«Зимові свята – це подарунки, сюрпризи та, незалежно від віку, мрія про казку і трохи дива. І я щасливий, що вже третій рік поспіль у партнерстві з нашими друзями з Німеччини, з львівського «Ротарі клубу» ми можемо порадувати кілька тисяч дітей дарунками, які для них зібрали німецькі однолітки. Це дуже символічно: діти – дітям. Упевнений, що саме такі речі змалечку навчають великого мистецтва бути щирим і щедро ділитися з іншими добром. Особливо, з тими, хто з різних причин опинився у скрутній ситуації», – коментує керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат ЛМР з фракції “ВАРТА”  Валерій Веремчук.