Активіст руху «ВАРТА» Тарас Пищула зареєстрував електронну петицію, в якій пропонує, щоб капітальні ремонти, заміна і модернізація ліфтів у житлових будинках відбувалася винятково за кошти з бюджету. Адже навіть чинна частка співфінансування у 10% для мешканців – не посильна для львів’ян.

«Співвласники багатоквартирного будинку, враховуючи вартість ліфта, не мають змоги долучитися до його ремонту в розмірі 10 %. Наприклад, із 36 квартир одного під’їзду 1-й та 2-й поверхи не будуть долучатися до фінансування ремонту ліфта. Платитимуть лише мешканців 28 помешкань і сума буде не підйомною для них. Тож Львівська міська рада повинна взяти витрати на ремонт ліфта на себе», – йдеться в е-петиції.

Відтак Тарас Пищула закликає львів’ян підтримати його пропозицію. Нагадаємо, що для того, щоб е-петицію винесли на розгляд сесії Львівської міської ради, потрібно, щоб вона зібрала 500 голосів.

«Друзі, якщо Ви хочете, щоб старі поламані ліфти ремонтували коштом міського бюджету, голосуйте. Ліфти у всіх будинках мають бути відремонтовані і безпечні – і це відповідальність міської ради», – говорить Тарас Пищула.