Депутат ЛМР від «ВАРТИ» Ігор Зінкевич закликав керівництво «Львівавтодору» під час реконструкції вул. Степана Бандери не «забути» одразу оновити й кабельні лінії від тягових підстанцій, щоб забезпечити нормальне курсування трамваїв.

«На жаль, Львів живе за принципом «купимо трамваї для картинки, а чи вони поїдуть – питання не до нас». Так не можна. Маємо прикру практику, коли під час реконструкцій вулиць часто «забувають» відновити підземні кабельні мережі, які живлять електрострумом трамвайні і тролейбусні лінії», – коментує причину свого звернення до керівниці «Львівавтодору» Оксани Єстеферової Ігор Зінкевич.

Як приклад навів вулицю Личаківську, коли у проєкті капітального ремонту не передбачили заміну старих зношених кабелів. Тоді на недогляд звернули увагу місцеві мешканці. І саме завдяки вчасному втручанню львів’ян і депутатів на Личаківській таки проклали нові підземні кабельні лінії.

«Саме для того, щоб така історія не повторилася, я закликаю ще раз перевірити проєкт реконструкції вулиці Бандери та обов’язково передбачити у ньому заміну старих кабелів», – наголосив Ігор Зінкевич.