Ми є свідками інформаційної війни, яка уже не перший рік ведеться проти України.

Анонімні псевдозамінування, нагнітання обстановки, військова загроза на кордонах створюють соціальну напругу в суспільстві. А деякі недоброчесні ЗМІ лише загострюють паніку, поширюючи неправдиву інформацію.
У зв’язку з цим, до члена фракції ВАРТА Ігоря Зінкевича почастішали звернення мешканців з проханням роз’яснити ситуацію.
«Незахищені верстви населення найбільше піддаються таким зумисним інформаційним нагнітанням, що має негативний вплив на психологічне здоров’я мешканців. Такому нездоровому впливу піддаються й діти, які не спроможні реально оцінювати небезпеку».
Ігор Зінкевич пропонує розробити інформаційні довідки, де буде вказано алгоритм дій на випадок військової загрози та зазначено актуальні телефони екстрених служб. Ці листівки можна було б розмістити в соціальних службах, пенсійному фонді, у місцях, куди найбільше звертаються люди поважного віку, які не мають доступу до мережі інтернет, а також в навчальних закладах.
Також, на думку вартового, потрібно удосконалити протокол дій під час мінування шкіл.
«Дивлячись, як в нас відбувається евакуація в школах, я розумію, що чинний протокол дій потрібно чітко структуризувати. Адже перебування дітей в радіусі школи – найгірша помилка, яка може бути. Ми не знаємо, де може бути закладена вибухівка. Тому потрібно максимально швидко відпрацьовувати питання збору дітей перед школою і відведення їх подалі від навчального закладу або чимшвидше відпускати додому», – Igor Zinkevych .
Ці пропозиції депутат скерував до керівників управління соціального захисту та управління освіти.