Ще жоден з українських президентів так не втручався у місцеві вибори, як це робить Володимир Зеленський. Він вже піарив свою партію у робочих поїздках, організованих за гроші платників податків, а тепер вирішив влаштувати псевдоопитування у день голосування 25 жовтня.

П’ять беззмістовних питань, відповіді на які не приведуть до жодних юридичних наслідків. Бо нічого спільного із законом таке «опитування» немає. Президент просто рекламує себе і свою партію. Зеленський у своїх відеозверненнях використовував партійне гасло. Це відверте використання адмінресурсу на виборах.

«Слуги» не знають, що запропонувати для розвитку жодної громади в Україні. Тому й придумали в Офісі президента провести псевдоопитування, щоб українці думали не про майбутнє своїх громад, а обговорювали насправді нікому непотрібну ініціативу глави держави.

Зеленському треба згадати, що у нього «монобільшість» у парламенті, він повністю контролює уряд. І він, і його нардепи можуть подавати будь-які важливі законопроєкти. Але чим займається Зеленський? Далі влаштовує шоу.

Уже сам Володимир Зеленський мав би відповідати перед українцями за півтора року своєї бездумної діяльності. До прикладу, дуже хочеться почути відповідь на питання, коли він вже завершить влаштовувати політичне реаліті-шоу, перестане плювати на українські закони і почне виконувати свої передвиборчі обіцянки.