Сьогодні День Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Спецпризначенці – це гордість нашої армії. Без жодної показухи вони виконують найнебезпечніші завдання.

Тим часом сержанта Сил спеціальних операцій, музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster) вже понад 200 днів утримують в СІЗО за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Жодних доказів його причетності до цього злочину немає, але нинішня влада на чолі із президентом Зеленським вирішила призначити Андрія Антоненка «винним». І розгорнула цілу кампанію із дискредитації українських воїнів.

Ми не можемо заплющувати на це очі і допустити репресії проти українських воїнів у власній країні. Вимагаємо від президента перестати воювати із нашими захисниками і нарешті зрозуміти, що ворогом є російська армія. І очолює ворожі сили Путін.

Коли Зеленський сьогодні вітав Сили спеціальних операцій із професійним святом, то мав би згадати про повагу до українських воїнів. Про те, що їх треба підтримувати, а не кидати за ґрати за надуманими підставами. Та в нинішньої влади інша позиція, яку неможливо назвати проукраїнською.

Вітаємо Андрія Антоненка з Днем Сил спеціальних операцій! Свідомі українці ніколи не відвернуться від своїх захисників!

Слава Україні!

Громадський рух «ВАРТА»