Виконуючи офіційну постанову міської Територіальної виборчої комісії про проведення сесії Львівської міської ради 8-ого скликання, представники фракції «ВАРТА» взяли участь у засіданні 24 листопада та склали присягу депутатів.

Львів’яни обрали нас для роботи, відтак ми готові приступити до виконання своїх обов’язків незалежно від дати. Чи це було би 19 листопада, чи 24 листопада, чи 3 грудня. Наше завдання – діяти винятково в інтересах громади міста та в межах законодавства. Тож ігнорувати офіційно призначений початок роботи ради – безвідповідально. Є чинна постанова ТВК –отже, її треба виконувати, а не трактувати на власний розсуд.

Сьогодні під час засідання депутати обрали тимчасову президію ради, в яку, за згодою, увійшли представники всіх фракцій у ЛМР. Від  «ВАРТИ» – Юрій Мартинюк. Президія зможе забезпечити всю підготовчу роботу та напрацювати порядок денний для проведення наступної сесії. Водночас сподіваємося, що вже незабаром Львів офіційно отримає новообраного мера, який оперативно долучиться до роботи ради.

Закликаємо колег з інших фракцій також діяти виключно в межах закону і припинити маніпуляції на тему «узурпації» влади.  Натомість пропонуємо налаштуватися на конструктив. Зокрема, й долучитися до Меморандуму про взаємодію, який ініціювала «ВАРТА».