У Львові тривають роботи з облаштування додаткових місць і тимчасових шпиталів для прийому хворих на коронавірус.

Голова медичної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук побував у лікарні «швидкої» та у 8-ій лікарні. На своїй сторінці у фейсбуці повідомив останні новини з цих медзакладів.

«Перше і важливе. У медичному коледжі відкривають реанімацію на 48 місць. А двома днями раніше на другому поверсі цього ж закладу вже запрацював шпиталь на близько 120  ліжок. Величезна подяка керівниці коледжу Лесі Вовк, яка організувала швидке вивільнення приміщень. Триває ремонт у Центрі терапії «швидкої», на який на крайній сесії додали 10 млн грн. По завершенню робіт у ньому вдасться розгорнути ще 100 ліжок. Також уже повним ходом ремонтуємо триповерхове приміщення, яке під шпиталь виділила поліклініка на вул. Мазепи, 25», – написав він.

Щодо ситуації у 8-ій лікарні, то в ній ремонтують приміщення поліклініки під тимчасовий шпиталь на 38 ліжок. Підрядник обіцяє завершити роботи впродовж тижня. Великий обсяг роботи проводиться в актовій залі лікарні, де облаштують реанімацію на майже 50 місць, забезпечених киснем.

«Словом, роботи ще багато, але віримо, що спільними зусиллями зможемо добре підготуватися до будь-який сценаріїв і гідно пройти це випробування. Дякую, колективам медичних закладів за те, що вони зараз працюють не те, що понаднормово, а на межі будь-яких можливостей. Велика подяка бригадам майстрів, які виконують замовлення швидко і на совість, розуміючи, що на них зараз також величезна відповідальність», – наголосив Валерій Веремчук.