Негайно провести управлінський аудит та намалювати дорожню карту розвитку – тільки так можна припинити поглинання грошей із бюджету розвитку комунальними підприємствами.

У цьому переконана голова бюджетної комісії, депутатка від «ВАРТИ» Наталія Шелестак, яка в ефірі «Народне толк-шоу» різко розкритикувала нинішнє керівництво «комунальників».

«Ми бачимо суцільне поглинання грошей комунальними підприємствами – місяць за місяцем. Зараз у нас просять 23 мільйони гривень на січень на зарплати «Львівелектротрансу». Але ці ж гроші не вирішать проблеми. Бо потім буде лютий, березень – і знову треба будуть гроші», – наголосила вона.

Наталія Шелестак заявила, що зміни потрібно розпочинати із заміни менеджменту, адже нинішній сповна довів свою неефективність.

«Основна біда, що комунальні підприємства не мають стратегії розвитку, дорожньої карти: а як виходити з кризи, як рухатися далі. І якщо нинішній менеджмент не бачить виходу із ситуації, значить він не справляється зі своїми обов’язками. Значить його потрібно змінювати. Потрібно негайно провести ґрунтовний управлінський аналіз наших підприємств й ухвалювати рішення стосовно їхніх керівників. Без кардинальних змін боргова яма буде тільки поглиблюватися», – резюмувала представниця «ВАРТИ».