У Львові нема сформованих на міському рівні чітких правил курсування громадського транспорту у коронавірусних умовах. Є тільки постанови Кабміну, які не виконуються.

На це звернув увагу під час засідання транспортної комісії її голова Ігор Зінкевич. Він закликав профільне управління розробити протокол чітких дій на час оголошення всеукраїнського локдауна та на випадок потрапляння міста у «червону» зону.

«Локдауни, карантин – це реалії нашого часу, які треба передбачати в організації роботи важливих для життя містян сфер. Варто переговорити з перевізниками та разом напрацювати і  документально оформити правила роботи на випадок червоної зони, оголошення всеукраїнського локдауна. Це розробка спецмаршрутів, реально допустима кількість пасажирів, графіки рухів. Окрім того, якщо мерія закликає містян не користуватися громадським транспортом під час жорсткого карантину, то, ймовірно, на цей час треба відкрити відокремлені смуги для приватного транспорту», – прокоментував Ігор Зінкевич.

Також він переконаний, що треба підготувати звернення до Кабміну щодо отримання компенсацій за перевезення на час локдауну.