Голова бюджетної комісії, депутатка «ВАРТИ» Наталія Шелестак анонсувала ретельну ревізію роботи комунальних підприємств – одразу після ухвалення бюджету розвитку Львова на 2021 рік.

«До «комунальників» маємо багато запитань. Вважаю, що доведеться ухвалювати дуже серйозні управлінські рішення.  Щойно ухвалимо бюджет розвитку, одразу візьмемося  серйозно аналізувати кожне з комунальних підприємств. Ми бачили їхні звіти, і питань тільки побільшало: чому вони поглинають стільки коштів, накопичують борги», – розповіла депутатка в інтерв’ю інформаційній агенції «Гал-інфо».

Наталія Шелестак переконана: якщо керівник підприємства не здатен запропонувати варіанти розвитку, оптимізації роботи, виходу бодай на «нуль», то він займає чуже місце.

«Наприклад, директору «Львівелектротрансу» відвели час до кінця лютого, щоб він представив план санації підприємства, план розвитку на рік. Щоб ми почали бодай мріяти про беззбитковість. Ніхто не говорить про якийсь дохід. Але зараз підприємство «проїдає» шалені гроші: зарплати, електрика, борги. Це ненормально! При тому, що місто закуповує, наскільки може, рухомий склад, депутати погодили модернізацію за рахунок ЄБ під 1% на 10 років. Тож якщо керівники не знають, як рухатися далі, значить мають бути кадрові зміни», – наголосила Наталія Шелестак.