За зверненням активної громади Франківського району, яка вже роками відстоює збереження «Горіхового гаю», депутатка «ВАРТИ» Неля Васюта підготувала запит із вимогою нарешті встановити межі парку.

Зокрема, вона пропонує внести проєкт ухвали «Про затвердження ЛКП «Зелений Львів» проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок для збереження та використання парку «Горіховий гай»» у порядок денний найближчого засідання сесії ЛМР.

Неля Васюта наголосила, що історія із затвердженням меж парку «Горіховий гай» триває вже 12 років. На її думку, така тривала тяганина – необґрунтована.

«У 2009 році медіа рясніли заголовками: «П’ять парків цього року отримали законні межі». Утім це не стосувалося «Горіхового гаю». І за 12 років нічого не змінилося, окрім того, що в парку виросли десятки новобудов. Тоді мешканці району, спортсмени, які тут тренуються, стали на захист зеленої зони. За ці роки, ми підготували десятки звернень і запитів до державних установ усіх рівнів, публічні акції та відверті розмови з чиновниками. Масована атака громади нарешті дала практичні позитивні зміни. Землевпорядна документація пройшла експертизу, ділянкам парку присвоїли кадастрові номери, але… На цьому процес знову «завис». Саме тому ми зараз знову потрібна активна позиція, щоб парк нарешті отримав межі», – коментує активіст «ВАРТИ» Ігор Кідик.