Голова бюджетної комісії ЛМР Наталія Шелестак обіцяє з’ясувати, яким чином у бюджеті розвитку з’явився 1 млн грн на проєкт Пелчинського ставу. Понад те, за її словами, навіть зараз, коли інформація про фінансування «мрії» міського голови набула розголосу, такої стрічки у проголосованому депутатами бюджеті не видно.

«Це безпрецедентна ситуація. Ні профільна комісія, ні бюджетна не затверджували цю стрічку, ми не пропустили її у бюджет розвитку, хоча чиновники й намагалися просунути  цей проєкт під різними соусами. Не було стрічки і в редакції, яку подав виконком. Більше того, зараз я знову переглядаю всі стрічки, проголосовані депутатами: Пельчинського ставу – немає! Це якась стрічка-привид. Але ми обов’язково з’ясуємо, що й до чого», – говорить Наталія Шелестак.

Вона додала, що завтра це питання розглядатиметься редакційна комісія.

«Якщо вияснимо, що хтось, попри рішення депутатів, таки справді пропхав у бюджет розвитку Пелчинський став, то разом із колегами будемо звертатися до правоохоронців щодо відкриття кримінального провадження», – наголосила Наталія Шелестак.

Нагадаємо, цьогоріч, з огляду на складну фінансову ситуацію, необхідність повертати величезні борги міста, депутати чітко визначили бюджетні пріоритети – медицина, освіта, «соціалка». Натомість відмовилися виділяти гроші на ще нерозпочаті проєкти, які не на часі, але потребують багатомільйонного фінансування.