Павло Книш

Підприємець

Народився 28 грудня 1993 року у Львові.

Освіта – вища.

Одружений.

«Усе життя я мешкаю у Львові, тут народився, тут навчався, одружився і тут працюю. Я бачив Львів за поганих часів, бачив його найгірші закутки, показував іноземцям наші видатні пам’ятки архітектури. Я пишаюсь рідним містом, його людьми, його спадщиною. Я мрію, аби мої майбутні діти зросталив безпечному, красивому і в той же час технологічному місті.

Чому я йду в депутати?  Бо справді люблю своє місто. Проте мені гірко дивитись на ті проблеми, котрі не вирішуються уже третій десяток років.

  1. Затори на дорогах, які при зростанні кількості транспорту та населення тільки посилюються.
  2. Погана дорога – це вже жарт, який давно перестав бути смішним. Ми спостерігаємо, як з року в рік перекладають бруківку: частина її зникає, частина перетворюється в асфальт. І з року в рік ми витрачаємо наші з вами кошти на ремонт цих самих доріг.
  3. Мешканці району вже давно перестали пити воду з-під крану. Жахлива якість води змушує людей ставити очисні системи, адже навіть страшно вмивати лице такою водою, хоча саме міська влада повинна вирішувати це питання.
  4. Йдучи по вулиці кожен з нас неодноразово був збентежений відсутністю сміттєвих баків поблизу. Такі, на перший погляд, дрібниці руйнують зовнішній вигляд нашого району.
  5. Балкони старовинних будинків, які мали б бути прикрасою нашого району, стали потенційною небезпекою для мешканців. Більшість із них – в аварійному стані.

Саме ці питання є болючими для мене і саме їх я хочу вирішити».